Год выпуска: 2019
Страна: Великобритания, США
Время: 55 мин. (328 мин.)
Доступен на: iPhone, iPad, Android
Дата выхода: 2019
Режиссёр: Дуглас Маккиннон
Актёры: Майкл Шин, Дэвид Теннант, Фрэнсис МакДорманд, Сэм Тейлор Бак

Сюжет серіалу «Благі знамення» (1 сезон):

Благі знамення онлайн-картина про ангела, який був посланий до людей з небес. Головні герої кінострічки живуть серед звичайних людей, хоча самі такими не є. Азірафель-справжній ангел, який спустився з небес. Герой був посланий в це місце спеціально, щоб стежити за порядком. Спочатку він дуже погано себе почував серед людей. Азірафель не міг перебувати в суспільстві, де йому було не комфортно. Але з часом ключовий герой став вже адаптуватися серед людей і навіть почав шукати якісь позитивні якості від свого нового способу життя.

Благі цілі

Згодом ключовий герой знайшов в людських почуттях і емоціях якусь унікальну особливість. Незабаром з’ясовується, що серед живих там мешкає і демон Кроулі, який родом з пекла. Він спустився на Землю теж з метою дотримання порядку і правосуддя. Демонові необхідно тримати баланс між благим добром і підступним злом, адже споконвіку вони між собою змагаються. Але одного разу ситуація починає розвертатися з несподіваного боку, оскільки стає ясно, що наближається апокаліпсис — всі ознаки вказують на це.

Апокаліпсис

Дивитися серіал благі знамення припаде до смаку кожному всім любителям комедій з елементами фентезі. Головні герої розуміють, що наближається кінець світу, тому вони вирішили внести свою лепту в усі, що відбуваються колотнечі. Коли головні герої дізналися про майбутній апокаліпсис вони прийшли в жах. Здавалося б, що ангел і демон можуть не переживати, адже тоді вони зможуть повернутися в своє рідне місце і повернутися до колишнього життя. Однак ці новини їх сильно засмутили, адже хлопці настільки сильно звикли жити серед людей, що стали вважати себе одними з них. Азірафель і Кроулі вважають кінець світу не традиційним втручанням в реальне життя людства. Головні герої хочуть зупинити Апокаліпсис і продовжити життя всього людства.

Знамення не можуть брехати

На той момент головні герої навіть і не підозрювали, з якими випробуваннями їм належить віч-на-віч зіткнутися. Здавалося б, вони вже багато бачили на своєму благому шляху, і дивуватися зовсім нічому. Але насправді героїв чекають доленосні колотнечі, під час яких вони самі неодноразово будуть опинятися заручниками безглуздих ситуацій. Ангели в такому складному становищі змушені об’єднати власні зусилля і показати на що вони здатні. У цей момент ангел і демон подивляться один на одного з іншого боку і зроблять для себе якісь відкриття. Хлопці будуть разом домагатися поставленої мети, адже в їх руках знаходиться майбутнє людства.

Смотреть Благие знамения 2019 онлайн в хорошем качестве бесплатно трейлер